Periscope

Nowe medium społecznościowe – Periscope TV Live

Zainteresowany ? Polub nas   


Przedstawiamy nowy kanał społecznościowy Periscope. Jest to kolejna platforma na urządzenia mobilne, dostępna w systemie iOS oraz na Androida.

Periscope to miejsce zrzeszające społeczność, która dzieli się swoimi filmami na żywo. Inni użytkownicy mogą przesyłać znalezione filmy do znajomych oraz obserwować kanały użytkowników. Periscope posiada funkcję wyszukiwania filmów według lokalizacji, tak że możemy obejrzeć wydarzenia, które mają miejsce w danej lokalizacji. Chciałbyś obejrzeć transmisję z Moskwy ? A może zobaczyć wybuch wulkanu ? Takie możliwości oferuje nowe medium społecznościowe dla użytkowników. A jakie są korzyści dla marketerów i firm zainteresowanych nowym kanałem społecznościowym ?

Nowe medium społecznościowe to kolejne miejsce na reklamę firmy w internecie, gdzie może promować się za darmo, nadawać transmisje z wydarzeń i porywać społeczność do zacieśniania relacji klient-marka. Giganty marek z pewnością nie przegapią okazji, aby właśnie tam być. Toż to idealne miejsce na …marketing internetowy.

Coraz to nowsze kanały społecznościowe oferują podobne możliwości, tak i w tym przypadku na Periscope możemy targetować lokalnie swoje filmy do odbiorców. Niesie to ze sobą kolejną porcję marketingu dla firm lokalnych, mogą skupić się na pozyskiwaniu odbiorców w swoim zasięgu lub globalnie.Marketing lokalny umożliwia jak widać i nowy… Periscope.

Periscope - nowe medium społecznościowe
Periscope – nowe medium społecznościowe
Marketing lokalny na Periscope
Marketing lokalny na Periscope
Periscope - kanał TV live
Periscope – kanał TV live