Twitter znosi limit znaków

Twitter zniesie limit 140 znaków w wiadomościach prywatnych

Zainteresowany ? Polub nas   


Popularny serwis społecznościowy, Twitter zamierza wkrótce znieść uciążliwy limit znaków w wiadomościach prywatnych. To całkiem dobra wiadomość dla tych, którzy chcą zamieścić większą ilość treści.

Jak to w marketingu internetowym, popularność mediów społecznościowych zyskuje w kręgach nie tylko społeczności ogólnej, ale również marketerów.

Zniesienie limitu 140 znaków na Twitter w wiadomościach prywatnych
Zniesienie limitu 140 znaków na Twitter w wiadomościach prywatnych

Marketing internetowy, jak wiadomo oferuje wiele możliwości jak np. budowanie wizerunku i promocja marki w internecie. Czy te zmiany na Twitterze przyniosą korzyści marketerom ? Zapewne nie bezpośrednio jeśli chodzi o reklamę udostępnianą publicznie. Zmiana dotyczyć będzie wyłącznie wiadomości prywatnych, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, czyż to nie dobra okazja aby włączyć nowy mechanizm marketingu w mediach społecznościowych ? Od chwili zmian będzie można pokusić się o spersonalizowane wiadomości do swoich fanów i zachęcać ich do jeszcze większej aktywności, czy też oferowania im bezpośrednio swoich usług i produktów. To okazja by nawiązać “treściwą” relację z potencjalnym klientem.