Przycisk kup na Pinterest

Wkrótce przycisk ‘KUP’ na Pinterest

Zainteresowany ? Polub nas   


Pinterest, to zarówno kanał do promocji marki w internecie jak i sprzedaży produktów online.

Dla małych firm istotne media społecznościowe to Facebook, Twitter, Google+ i LinkedIn. Jednak firmy z branży e-commerce powinny brać pod uwagę również media społecznościowe jak Pinterest, czy Instagram i to całkiem poważnie.

Portal społecznościowy Pinterest posiada 72.800.000 użytkowników, a z roku na rok ich stale przybywa. Marketing internetowy w mediach społecznościowych oferuje więcej niż tylko widoczność … także istotną sprzedaż bezpośrednią w internecie dzięki przyciskom “KUP”. To świetne miejsce do promocji marki w internecie, angażując potencjalnych odbiorców i zamieszczając swoje produkty w formie zdjęć, można przerodzić takie działania w sprzedaż. Zamieszczaj na Pinterest dużo zdjęć, a na pewno zyska na tym Twoja promocja marki w internecie.

Przycisk Kup na Pinterest
Przycisk Kup na Pinterest

 

Użytkownik klikając w przycisk “KUP” zostanie przeniesiony do kasy zakupowej. Kiedy już zaakceptuje kupno wystarczy, że wypełni formularz płatności kartą kredytową lub Apple Pay.

Niebieski przycisk KUP na Pinterest
Niebieski przycisk KUP na Pinterest

 

Dodatkowo Pinterest umożliwił użytkownikom wyszukiwanie Pinów, które posiadają opcję sprzedaży, a nawet wyszukiwanie wg. cen od-do. To duże ułatwienie dla firm, które chcą sprzedawać i dla użytkowników, którzy chcą widzieć tylko produkty, które mogą kupić.

Wyszukiwarka cen na Pinterest
Wyszukiwarka cen na Pinterest

 


Obejrzyj film promujący sprzedaż na Pinterest z nową funkcją przycisku ‚KUP’

 

 

Zobacz podobny temat: Reklamy wideo na Pinterest